نوشتن برای نوشتن

هممون دربند سرنخ یک کلافیم که بریم برسیم به قشنگترین بافته ی دنیا

نوشتن برای نوشتن

هممون دربند سرنخ یک کلافیم که بریم برسیم به قشنگترین بافته ی دنیا

نوشتن برای نوشتن

اینجا تمام دلخوشی منه
وبلاگ قدیمی ام تیترش این بود " جایی برای قدم زدن حرف هایم "
اعتقادم این هست دوستانی که به رسم قلم پیدا کردم شاید حجم زیادی در زندگیم نداشتن ولی عمق بیشتری رو حک کردن

مطالعه باعث بیداری میشه ولی نوشتن هست که باعث رشد میشه
نوشتن چیزی بود که ازش متولد شدم پس خواهم نوشت
خوش اومدی به خونه من


رسالت تازه ام
ثبت شود به تاریخ 96/06/04 :
شادی و هر چیزی که مربوط به شادی باشد :)

طبقه بندی موضوعی

۲ مطلب در آذر ۱۳۹۴ ثبت شده است

بزرگتر که میشی کامواهای زیادی تو زندگیت قل م یخورن و سر نخی که به طرف تو دراز میشه.. نخ هایی که سر هر کدومو بگیری بهرحال چیزی می بافی و قشنگ هم میبافی. و توی بافتن هاتم حتی اگه سخت باشن بازم چیزای جدیدی یاد می گیری. حت یاگه بافتنیتو دوست نداشتی باز قشنگه .  سرنخ ها رو که میگیری و میری و همینجوری میری یه نخ .. دو نخ .. سه نخ ... نخ چهارمی هم رنگش قشنگه دلت نمیاد ردش کنی. و اگه هنرمند خوبی باشی با نخ هایی که انتخاب می کنی چیز قشنگتری می بافی. 
ولی خیلی سخته از بین این نخ ها کدومو انتخب کنی .. نخ ها یعنی هدف ها و  انتخاب ها و بافتنی ها شرایط و محیطی هستند که توش وارد میشی . اینجاشه که سخته. بحث انتخاب ها و انتخاب نخ ها نیست، بحث بافتنی قشنگ داشتن و برنده شدن هم نیست  بحث تویی که بین این نخ ها چطوری رشد می کنی .. هر چقدر که این روزها یزندگی برای من میگذرن هیچ چیزی رو مهمتر از این نمیبینم که رشد کردن و بزرگ شدن چقدر میتونه مهم باشه. همه چیز برپایه این اصل مهم شکل  میگیره و فاکترهای بسیار زیادی برای این رشد کردن و بزرگ شدن دست به دست هم میدن...


از همه چی که بگذریم من موندم و کامواها و زمستون سرد.... و بافتنی هایی که خواهم بافت 
  • نیره

بعد از ازدواجم خیلی چیزها و خیلی راه ها رو امتحان کردم.برای بهتر شدنزندگی، برای خودم، برای همه و... ولی احساس میکنم باید مدتی تجدید قوا کنم و برای یک مبارزه واقعی و عملی آماده بشم.همیشه فکر میکنم وقت داره تموم میشه و بایدد عجله کرد. ولی حالا باید منتظر فرصت خوب موند همین. 

چیزهایی هستند که نمیشه ازشون راحت گذشت و حتی به قدر جرعه ای باهاش درگیر بشی قسمتی از تار و پود وجودت رو میگیره. پس بعد از 24 سالگی باید روی خیلی چیزا دقیق باشی. و این چیزیه که هیچ موجود زنده ای روی زمین به ادم یادآوری نمیکنه جز تجربه ای که نباید بذاری دیر بشه.


  • نیره